DIREKTE METHODE

directmethod-for-german2                                                       hovorte nemecky od prvej hodiny

nemčina rýchlo a bez problémov

vyučovacie hodiny iba v nemčine

 

Priama metóda výučby cudzieho jazyka je alternatívna a revolučná metóda, ako sa rýchlo, kvalitne a „bezbolestne“ naučiť rozprávať a myslieť v cudzom jazyku. Die direkte Methode Deutsch je jedinečná metóda výučby nemeckého jazyka.

Metóda je zameraná predovšetkým na konverzáciu od prvej hodiny, čo vedie k rýchlejšiemu odbúraniu bariéry hovoriť v cudzom jazyku. Týmto spôsobom budete hovoriť po nemecky už od prvej hodiny.

Táto metóda naučiť sa nemecky je skvelá pre tých, ktorí sa chcú resp. potrebujú rýchlo naučiť hovoriť po nemecky, nakoľko je táto metóda zameraná predovšetkým na konerzáciu, ktorá je základom tejto metódy.

Die direkte Methode Deutsch je určená a vhodná pre všetky jazykové úrovne všeobecnej nemčiny – od začiatočníkov až po pokročilých. Die direkte Mehtode nemá tradičné úrovne – A1-C2, ale 12 úrovní od úrovne A1 po úroveň B2, ktoré sú obsiahnuté v 6 učebniciach.

Nakoľko táto metóda podlieha autorským právam, môžu touto metódou vyučovať len licencované jazykové školy resp. licencovaní jednotlivci.